Jak vypadá dobrodružný tábor pro babičky s vnoučaty?
pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro babičky s jejich vnoučaty. Víme, co potřebují babičky a i jejich neposedná a hravá vnoučátka a proto jsme pro Vás připravili týden na který budete dlouho vzpomínat.

 

Co můžeme nabídnout dětem?
Spoustu zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, noční bojová hra, stezka odvahy), soutěže s babičkami, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, break dance, volejbal, rafty, atd.), kreativní činnosti, výlet po okolí, jízda vláčkem a spoustu dalšího … 

 

Co můžeme nabídnout babičkám?
Navázaní bližšího vztahu se svým vnoučátkem při společných hrách a aktivitách. Kromě toho poznáte další fajn „babičky“ ve svém věku, který je neomezený, ale preferujeme babičky starší 40 let :-D. Budete mít možnost zasoutěžit si i mezi dospělým kolektivem (vědomostními hry, noční bojovka, stezka odvahy).

Připraveny jsou pro Vás i sportovní činnosti, zpívání u táboráku, ruční práce, výlety po okolí, rehabilitační cvičení, jóga, novinky ze světa zdraví. Jednotlivé aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou vždy uzpůsobeny věku dětí a zdravotnímu stavu babiček.

Kam jezdíme? 
Již několikátý rok jezdíme do Rekreačního střediska Poslův Mlýn Doksy. Pochvalujeme si zde především výborné zázemí pro děti (houpačky, nafukovací trampolína, vodní nádrž s písečnou pláží, plážový volejbal, krásné čisté prostředí).V okolí je také krásná příroda, středisko je hned vedle lesů (kde pořádáme naše oblíbené stezky odvahy). Pravidelně nám zde jezdí také vláček pro děti a absolvujeme i výlety do okolí (ZOO park Doksy, výlet na parník, atd.)
Pobyty také pořádáme v krásné Kytlici v Penzionu U Skály, který se nachází v krásné přírodě mezi lesy. Taktéž zde najdete mnoho vyžití pro děti (nafukovací trampolína, průlezky, hřiště) Ubytování v tomto areálu zařizuje v penzionu či chatkách, které jsou součástí areálu.

Podrobnosti o ubytování/stravě
Protože jedete s dětmi na tábor, neočekávejte od nás 4* hotel s wellnes, ale pozor masáže máme na programu. Naše ubytování je, ale i přesto velmi pěkné a čisté. U menších dětí 3-8 let preferujeme ubytování společně s babičkami, k Vám vždy připojíme další dvojici (babička s podobně nebo stejně starým dítětem). U starších dětí nad 9 let můžeme zařídit ubytování společně s dalšími dětmi (stejně či podobně starými) a Vás umístit společně s dalšími třemi babičkami hned do vedlejšího pokoje. Budete mít tedy téměř 100% dozor nad svými vnoučaty.

Stravování pro děti
Děti budou stravováni 5 x denně, zajištěn je pro ně také pitný režim po celý den.

Stravování pro babičky
Stravujeme se po stylu tábornickém, tedy v jídelně 3x denně. K tomu vždy dostanete něco ke „sváče“ oblíbené jsou koláčky ke kávičce nebo čerstvé ovoce a zelenina, pro kterou organizátoři jezdí do nedalekého obchodu, kam si můžete dle potřeby také kdykoliv zajet s nimi.

Jaké jsou výhody?
Náš tábor je skvělou dovolenou pro akčnější babičky, které se nebojí se svým vnoučetem vyrazit za dobrodružstvím, zábavou a sportovními aktivitami.

Jelikož s Vámi pojede vyškolený tým pedagogů, můžete si zajít na kávičku s dalšími babičkami a mezitím bude o Vaše děti kvalitně postaráno.