Seniorské akce a tábory

 

Jak vypadají naše tábory?
Pobyty blízko přírody, který nazýváme „Tábory pro pionýry v nejlepších letech“ jsou realizovány v duchu mladých let, do kterých se společně vracíme zábavnými aktivitami, soutěžemi, vědomostními hry, sportovními činnostmi, zpíváním u táboráku, ručními pracemi, rehabilitačním cvičením a výlety po okolí. Tábory jsou vždy uzpůsobeny zdravotnímu stavu účastníka a veškeré aktivity námi nabízené jsou zcela dobrovolné.

 

Co děláme jinak?
Našim cílem je dát dohromady partu bezva lidí ve věku 50+, kteří zavzpomínají na mladá léta, zažijí spoustu zážitků a dobrodružství, naučí se novým věcem, zjistí novinky ze světa zdraví a dle svého zdravotního stavu si zasportují. Naše akce jsou vždy v různém tématu (námořníci, indiáni, atd…), kreativní jedinci si s námi přijdou na své. Naší prioritou je ukázat věkové kategorii 50+, jejich přednosti, znovuobjevit někdy ztracenou chuť a elán pro nové věci.

S námi probudíte sportovního a soutěživého ducha.

 

Kam jezdíme?
Pro náš tábor jsme si vybrali Rekreačního střediska Poslův Mlýn Doksy. Pochvalujeme si zde především krásné prostředí (lesy, krásné procházky) sportovní zázemí (tělocvičny na cvičení, plážový volejbal, rafty, taneční podložky, velké šachy), vodní nádrž s písečnou pláží a krásné čisté prostředí. Pravidelně nám zde jezdí také vláček a rádi absolvujeme výlety do blízkého okolí (výlet na parník, Doksy, Bezděz pro zdatnější, atd.)

Podrobnosti o ubytování
Protože jedete na tábor, neočekávejte od nás 4* hotel s wellness, ale pozor masáže máme na programu. Naše ubytování je, ale i přesto velmi pěkné, čisté a najdete v tom jak vzpomínky na táborové časy (pokoj bez televize, bez přichystaného ručníku), tak i nádech moderní doby (sociální zařízení, skříně, povlečení).

Protože se snažíme navázat blízký vztah mezi účastníky, budete obývat pokoj s dalšími max. třemi táborníky. Sociální zařízení budete mít společné s druhým pokojem.

 

Stravování
Stravujeme se opět po stylu tábornickém, tedy v jídelně 3x denně. K tomu vždy dostanete něco ke „sváče“. Oblíbené jsou koláčky ke kávičce nebo čerstvé ovoce a zelenina, pro kterou organizátoři jezdí do nedalekého obchodu, kam si můžete dle potřeby také kdykoliv zajet s nimi.

Režim tábora
Účastníci tábora vstávají dle své potřeby, tento systém byl zaveden z důvodu velmi brzkého vstávaní některých účastníků ?

Snídaně mezi 7:30-8:00
Dopolední program
Oběd kolem 12 hod.
„Polední klid“
Odpolední program
„Osobní volno“
Večerní program
„Večerka … se nezavádí“

Veškeré aktivity námi nabízené jsou dobrovolné a je tedy čistě na Vás zda se jich účastníte.

Termín táboru Cesta do pravěku  2019 
16.-20.7. 2019 Poslův Mlýn Doksy
Cena: 3 600 Kč,-

Cena zahrnuje:
– Ubytování na 4 nocí pro jednu osobu
– strava 3x denně + pitný režim
– Bohatý zábavný program
– Zážitkové a zábavné aktivity (taneční podložky, lukostřelba, střelba z foukaček, zorbing, vodní zorbing, x-boxy, atd.)
– Památeční tričko
– Večerní party loď případně jiný výlet dle počasí
– Tvořící odpoledne
– Návštěva kulturní události
– Minigolf, jízda kočárem s koňmi
– Večerní bohaté programy (Chcete být milionářem, Kufr, promítání filmů, atd.)

V případě zájmu nás kontaktujte
info@bezvaparta.com
+420 777 951 118