Jak vypadá dobrodružný tábor pro rodiny s dětmi?
pobyt blízko přírody, který je koncipován jako dobrodružný, zábavný a sportovní tábor pro přátele, babičky dědečky a rodiče s dětmi. Víme, co potřebují dospělí, rodiče či babičky i jejich neposedné a hravé ratolesti. A proto jsme pro Vás připravili týden na který budete dlouho vzpomínat.

Co můžeme nabídnout dětem?
Celotáborová hra plná zábavy v kolektivu dalších dětí, zábavné aktivity (diskotéky, večerní promítání filmů/pohádek, stezka odvahy, taneční podložky, … ), soutěže s rodiči, soutěže individuální i týmové, sportovní aktivity (street dance, break dance, zorbing, volejbal, atd.), kreativní činnosti, tematické kostýmy a spoustu dalšího …

Co můžeme nabídnout rodičům?
Ani rodiče nezůstanou pozadu. Mohou se zúčastnit programu, který jsme pro ně připravili jako například rodinné focení, párové masáže, zajímavé přednášky, pro maminky kosmetika, pro tatínky herní večer a spoustu dalšího …

Kam jezdíme? 
Místem konání jsme vybrali ozkoušený Penzion U skály, který se nachází místě s krásnou přírodou v okolí a spoustou zábavných atrakcí pro děti (trampolína, průlezky, hřiště, aj.). Středisko je hned vedle lesů, kde pořádáme naše oblíbené stezky odvahy a soutěže.
Ubytování na 6 nocí je zajištěno v penzionu či chatkách, kde je společné sociální zařízení.
Podrobnosti o ubytování/stravě
Protože jedete s dětmi na tábor, neočekávejte od nás 4* hotel s wellnes, ale pozor masáže máme na programu. Naše ubytování je, ale i přesto velmi pěkné a čisté. Ubytování na 6 nocí je zajištěno v penzionu či chatkách, kde je společné sociální zařízení.

Děti jsou vždy ubytovány s rodiči či babičkou. K Vám  v případě potřeby připojíme další pár (rodič či babička s podobně starým dítětem).

Stravování pro děti
Děti budou stravovány 5 x denně, zajištěn je pro ně také pitný režim po celý den.

Stravování pro dospělé
Stravujeme se po stylu tábornickém, tedy v jídelně 3x denně.

Jaké jsou výhody?
Náš tábor je skvělou dovolenou pro akčnější rodiče i prarodiče, kteří se nebojí se svými dětmi vyrazit za dobrodružstvím, zábavou a sportovními aktivitami.

Jelikož s Vámi pojede vyškolený tým pedagogů, můžete si zajít na kávičku s dalšími rodiči či babičkami a mezitím bude o Vaše děti kvalitně postaráno.